• 9116888523 50a649e0c3 o
  • 10508357 757295287646771 1337630748 n
  • cropped-BrabantsMooiste2014-3
  • 10389332 1433770110222345 2466009518050466637 n
  • 10458667 1433769986889024 3292014481265149423 n
  • 10153230 10202822160648839 1974589499 n
  • CATD0397-12x17
  • 970735 10151513661823041 1937799987 n
  • 9119124168 4236bb4d8f o
  • hh-eiland-445

Belangrijkste Prestaties

 

3e NK duatlon Jeugd H 14

1e NK duatlon Jeugd H14

1e NK triatlon Jeugd H14

1e NK duatlon Junioren B H16

3e NK triatlon Junioren B H16

19e EK duathlon Junioren (Swansea, GBR)

1e NK duatlon Junioren B H16

1e NK triatlon Junioren B H16

37e EK triathlon Junioren (Alexandroupolis, GRE)

18e EK duathlon Junioren (Debrecen, HUN) 

1e NK duatlon Junioren A H18

2e NK triatlon Junioren A H18

17e EK triathlon Junioren (Autun, FRA)

6e EK duathlon Junioren (Rimini, ITA)

1e NK triatlon Junioren A H18

39e EK triathlon Beloften U23 (Kuopio, FIN)

3e NK triatlon Beloften U23

34e WK triathlon Beloften U23 (Vancouver, CAN)

1e NK triathlon Beloften U23 Midden afstand (2xOD)

2e NK duathlon Beloften U23 

4e NK triathlon U23 Olympische afstand 

21e (pro's) Halve Ironman Antwerpen (BEL)

2e NK Duathlon Elite

1e NK Duathlon Beloften U23

1e 1/2 triathlon Eupen (BEL)

1e NK triathlon Beloften U23 midden afstand (2xOD)

21e XL triathlon Gérardmer (FRA)

6e NK triathlon midden afstand

6e plaats NK 1/2 triathlon Nieuwkoop

7e plaats NK Sprint Triathlon Amsterdam

9e NK Triathlon Olympische afstand (Elite)
10e NK Triathlon Sprint afstand (Elite)
1e plaats 1/3 Triathlon Oud Gastel

Uitslagen

 

November:
4e plaats Diomedon Cross Welberg 8km - 28.41min
3e plaats Oude stort loop Zevenbergen 9km - 33.09min
3e plaats Dorpsboscross Standdaarbuiten 10km - 38.47min

Oktober:
5e plaats Gebr. Oomenloop Rucphen 10km - 34,25min

September:
10e plaats Clubcompetitie 1500m - 4,15min

Juni:
34e plaats Wereld Kampioenschap Vancouver (Canada) - 2:01:04min

Mei:
1e plaats kwart triathlon Ter Aar - 1:45:24min
42e plaats Europacup Brno (Tsjechië) - 1:59:37min

April:
3e plaats Clubcompetitie 5km - 16,22min

Maart:
6e plaats Peter Rusmanloop 16,1km - 56.43min

Januari:
5e plaats Fagro Parkloop Beek 9.9km - 36.10min

December (2007):
9e plaats Kapellerbosloop Landgraaf 7200m - 26.31min

September:
2e plaats NK Duathlon U23 (5eOA) Tilburg - 1:52:53uur
3e plaats Duathlon Alphen a/d Rijn - 58.28min

Augustus:
21e plaats 70.3 Ironman Antwerpen - 4:02:22uur
1e plaats Hoevense Polderloop 14,5km - 48.30min
1e plaats Triathlon Binnenmaas - 1:49:59uur
2e plaats 10km Groot Steenbergen 10km - 32.54min

Juli:
1e plaats Triathlon Utrecht - 1:57:20uur

Juni:
2e plaats Triathlon Oud Gastel - 2:35:17uur
10e plaats (4e U23) NK Triathlon OD - 1:58:08uur
6e plaats (1e U23) NK triathlon Middenafstand (2xOD) - 4.05,06uur
3e plaats Pagnevaartloop Oudenbosch 10km - 33.22min

Mei:
3e plaats Verenigingscompetitie 1500m - 4.08min

April:
4e plaats Verenigingscompetitie 5km - 16.22min
1e plaats Zwemloop Roosendaal - 47.43min (zwemtijd 11.42min)
1e plaats Zwemloop Bergen op Zoom - 47.52min (zwemtijd 11.44min)

Maart 2009:
3e plaats Halderbergeloop 10km - 34.14min

November:
1e plaats Hobbeldebobbelloop Zoutelande 10.8km - 44.47min
3e plaats Diomedoncross Welberg 8km - 27.44min

September:
2e plaats (1e U23) NK Duathlon Tilburg - 1.53.11min
21e plaats 1/2 triathlon Gérardmer - 4.53.28min

Augustus:
1e plaats 1/2 triathlon Eupen - 4.06.09min
2e plaats OD triathlon Veenendaal - 1.54.08min

Juli:
1e plaats OD triathlon Utrecht - 1.59.19min

Juni:
2e plaats 1/3 triathlon Oud Gastel - 2.39.29min
3e plaats OD triathlon Amsterdam - 1.55.31min
2e plaats Roosendaal baancompetitie 5km - 16.14min

Mei:
6e plaats NK 2OD Nieuwkoop - 4.03.09min
1e plaats 1/4 Triathlon Woerden - 1.46.30min
6e plaats Ochtendserie triathlon Enschede - 21.30min
3e plaats Team middagserie triathlon Enschede - 50.55min
5e plaats Standdaarbuiten 15km - 51.46min

April:
4e plaats Dordrecht baancompetitie 5km-16.09min

December:
4e plaats Zierikzee 10EM - 56.38min
7e plaats Cross Bergen op Zoom 11,2km - 41.50min
2e plaats Pekkercross Oud Gastel 9,2km - 32.38min
3e plaats Kerstcross Sprundel 8km - 29.09min

November:
1e plaats Cross Zevenbergen 7,8km - 29.51min

Augustus:
8e plaats Belgisch Kampioenschap 1/2 Triathlon Eupen - 4.11.25min

Juli:
6e plaats NK 1/2 Triathlon Didam - 3.44.15min

Juni:
1e plaats 1/2 Triathlon Terheijden - 3.56.32min
2e plaats 1/3 Triathlon Oud Gastel - 2.40.22min

Mei:
5e plaats supersprint Enschede - 21.53min
1e plaats Teamtriathlon Enschede - 52.09min

April:
4e plaats Zwemloop Roosendaal - 47.29min
6e plaats (3e Hsenior) Vlietloop Oud Gastel 10 Engelse mijl - 57.37min

Oktober:
4e plaats 10km Rucphen - 33.16min

Augustus:
11e plaats 1/2 Triathlon Eupen(B) - 4:13:06min
14e plaats NK OD Triathlon Veenendaal - 1:56:54min

Juli:
2e plaats OD Triathlon Utrecht - 2.00.00min

Juni:
6e plaats NK 1/2 Triathlon Nieuwkoop - 3:54:34min

Mei:
2e plaats OD Triathlon Weert - 2.00.02min

Januari:
2e plaats Pagnevaart cross 9,8km - 35.50min
2e plaats Crossduathlon Etten-Leur - 1.29.53min

2e plaats Triathlon Terheijden
7e plaats NK sprint Amsterdam (Eredivisie)
3e plaats Triathlon Oud Gastel
1e plaats Triathlon Nuenen
2e plaats Triathlon Utrecht
12e plaats Rondje Eilanden
1e plaats Twentse Triathlon Tour
5e team Relay Almere (Eredivisie)

1e plaats 1/3 triathlon Oud Gastel 2:33
1e plaats Zwemloop Roosendaal 1km-10km (zwemtijd 11,59min)
1e plaats Spieren voor Spieren business run Hilversum 10km - 34.12min
1e plaats Teamtriathlon Arnhem Trimates

9e plaats NK Triathlon Olympische afstand (Elite)
10e plaats NK Triathlon Sprint afstand (Elite)

4e plaats Vlietloop Oud Gastel 16,1km - 56.50min
4e plaats Flanders Sprint Cup tirathlon Lille(BE) 750m-20km-5km - 54.20min
7e plaats Eredivisie triathlon Stein.
2e plaats Baanwedstrijd Etten-Leur 3km - 9.20min
6e plaats 10KM Etten-Leur 33.37min

Wedstrijden

Geen activiteiten

Team

Terug naar top